Mbaruar

Uniq One All In One Shampoo

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Shampo Profesionale Multi-Benefit per çdo lloje floku10 benefite reale ne nje shampo te vetme, me formulen e re dhe te permiresuar per rezultate profesionale.Shampo e Re Profesionale Uniq One eshte krijuar per te ofruar lemueshmeri spektakolare per floke te mendafshte,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Shampo Profesionale Multi-Benefit per çdo lloje floku
10 benefite reale ne nje shampo te vetme, me formulen e re dhe te permiresuar per rezultate profesionale.
Shampo e Re Profesionale Uniq One eshte krijuar per te ofruar lemueshmeri spektakolare per floke te mendafshte, plot shkelqim dhe te menaxhueshem.
Formula e re dhe e permiresuar ju jep flokeve vitalitet dhe permireson teksturen e tyre.
Per ke Rekomandohet?
Çdo lloje floku.
10 BENEFITE REALE:
  1. RIPARON FLOKET E THATE & DEMTUAR
  2. FORCON FLOKET & REDUKTON KEPUTJET
  3. HIDRATON & MBRON SKALPIN
  4. USHQEN FLOKET DHE RIGJALLERON FLOKET E LYER
  5. SHKRIFTON FLOKET
  6. KONTROLLON FRIZZ
  7. BUTESI
  8. FLOKE TE MENAXHUESHEM
  9. PARANDALON MAJAT E DYZUARA
  10. LEHTESON STILIMIN E FLOKEVE
PERDORIMI
Aplikojeni mbi floke te lagur pak, masazhojeni me delikatese dhe shplajeni me uje te bollshem. Riaplikojeni nese eshte e nevojshme.
Formule Vegane
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop