Mbaruar

Uniq One All in One Hair Mask

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Maske trajtuese flokesh multibenefit. 10 benefite reale ne nje maske flokesh intensive profesionale. Maske profesionale e cila hidraton dhe rigjeneron intensivisht duke ofruar 10 benefite te domosdoshme per çdo lloje floku. Rekomandohet per? Çdo lloje floku. Specifikisht per ato te ashper,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Maske trajtuese flokesh multibenefit.
10 benefite reale ne nje maske flokesh intensive profesionale.
Maske profesionale e cila hidraton dhe rigjeneron intensivisht duke ofruar 10 benefite te domosdoshme per çdo lloje floku.
Rekomandohet per?
Çdo lloje floku. Specifikisht per ato te ashper, te thate dhe shume te demtuar.
Perdorimi
Shperndajeni ne menyre te barabarte nga mesi tek majat e flokeve dhe lereni te veproje per 3 minuta. Shplajeni plotesisht.
Formule Vegane
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop