Uniq One Gift Pack Shampoo & Spray

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Shampo Uniq One 230ml & Spray 150ml ne nje paketim.10 benefite reale ne nje shampo te vetme, me formulen e re dhe te permiresuar per rezultate profesionale.Shampo e Re Profesionale Uniq One eshte krijuar per te ofruar lemueshmeri spektakolare per floke te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Shampo Uniq One 230ml & Spray 150ml ne nje paketim.
10 benefite reale ne nje shampo te vetme, me formulen e re dhe te permiresuar per rezultate profesionale.
Shampo e Re Profesionale Uniq One eshte krijuar per te ofruar lemueshmeri spektakolare per floke te mendafshte, plot shkelqim dhe te menaxhueshem.
Formula e re dhe e permiresuar ju jep flokeve vitalitet dhe permireson teksturen e tyre.
Per ke Rekomandohet?
Çdo lloje floku.

Spray Trajtues flokesh pa Shplarje - 150ml
Uniq One ofron 10 benefite te nevojshme per çdo lloje floku, per trajtim dhe mirembajtje ne çdo vend dhe çdo kohe, floke te lagur apo te thare.
Trajtuesi multibenefit pa shplarje i cili ka revolucionalizuar industrine e parukerise ne te gjithe boten duke ofruar 10 benefite ne nje produkt spektakolar.
Uniq One Hair Treatment mund te beje mrekullira ne çdo vend dhe çdo kohe, mbi floke te lagur apo te thare.
Per ke rekomandohet?
Per te gjithe llojet e flokut. Spraj trajtues dhe shkriftues Uniq One ju mundeson qe te arrini rezultate profesionale sa hap e mbyll syte, keshtu qe ju mund te keni me shume kohe per gjera tjera te rendesishme.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop