Orofluido Argan Hair Shampoo

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 240ml

  • 240ml
  • 1000ml
  • 50ml
Lek 1,600.00
Mbaruar

Orofluido Radiance Argan Shampoo Shampo Orofluido e mbushur me Vaj Argani eshte nje shampo hidratuese e cila jep butesi, lemueshmeri dhe shkelqim me aromen delikate dhe unike te Orofluido. Rekomandohet per? Çdo lloj floku i cili ka nevoje per butesi dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Orofluido Radiance Argan Shampoo
Shampo Orofluido e mbushur me Vaj Argani eshte nje shampo hidratuese e cila jep butesi, lemueshmeri dhe shkelqim me aromen delikate dhe unike te Orofluido.
Rekomandohet per?
Çdo lloj floku i cili ka nevoje per butesi dhe lemueshmeri te mendafshte.
Ndjeni shpalosjen e tekstures se shampos se re Orofluido.
Formule Vegane.
240ml/1000ml/50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop