NUTRI COLOR FILTERS CLEAR

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Nutri Color Filters Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te saktadhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Nutri Color Filters
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim!
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja.
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Clear Filter
Per cilet eshte?
Per ata qe terhiqen nga nuancat pastel.
Pse??
Sepse bota eshte shume me e embel me nje palete pastel.
CLEAR (pastertia) do te beje ndryshimin qe
po kerkonit duke pastelizuar çdo nuance te zgjedhjes suaj.
Si ta perdorni?
Vendosni paraprakisht nivelin e ngjyres pastel qe ju nevojitet duke rregulluar raportin e perzierjes.
1 pjese Fashion/Toning Filter
+ 5 pjese Clear
Ne ju sugjerojma ta pardorni kate raport si udhezues, pastaj mund te luani dhe te krijoni stilin tuaj.
15 minuta. 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop