NUTRI COLOR FILTERS 050

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Nutri Color Filters 050Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te saktadhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Nutri Color Filters 050
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim!
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja.
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Nje game e plote me 23 nuanca te ndara ne 3 familje:
  1. Fashion Filters
  2. Toning Filters
  3. Mixing
Fashion Filters
Qendroni koherent me çdo trend me kete game te gjithanshme dhe interesante.
Per cilet eshte?
Per ngjyra te guximshme te flokeve
Çfare jane?
Filtra shume-ngjyresh ekspresiv, fantastike per te intensifikuar ngjyrat ose per te krijuar nje ndryshim.
Si funksionon?
3 minuta per rifreskimi te ngjyrave.
15 minuta per ngjyrat intensive per floket te lyer ne pare ose te zbardhur.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop