Kalo tek permbajtja

Trajtim intensiv

 • Revlon Professional Be Fabulous Recovery Keratin Shampoo | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Be Fabulous Recovery Keratin Shampoo

  Lek 1,800.00

  Revlon Professional Be Fabulous Hair Recovery Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne riparimin dhe ndalimin e kepu...

  Detajet e plota
  Lek 1,800.00
 • Label.m Intensive Repair Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Intensive Repair Conditioner

  nga Lek 2,500.00

  Balsam i koncentruar dhe ushqyes per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut Formuluar me nje konc...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Intensive Repair Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Intensive Repair Mask

  nga Lek 2,400.00

  Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute Permban Cupuacu...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,400.00
 • Label.m Label.m Intensive Repair Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Intensive Repair Shampoo

  nga Lek 2,200.00

  Nje shampo e pasur dhe ushqyese per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut Formuluar me nje konce...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • revlon professional Uniq One Superior Mask | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Superior Mask

  Lek 2,200.00

  Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00