Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Filtra

Thonj

 • Nourishing Remover - Duo Cosmetics
  cnd

  Nourishing Remover

  Lek 1,800.00

  Cnd Nourishing Remover 236ml

  Lek 1,800.00
 • Rescuexx - Duo Cosmetics
  cnd

  Rescuexx

  Lek 2,000.00

  Cnd Rescuexx 15ml Nje trajtim i Ri dhe shume efektiv per thonjt nga CND i cili riparon thonjt e demtuar me forcen e proteines se Keratines dhe va...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00