GROOMING SPRAY

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Grooming SpraySpray perfundues me teksture natyrale, te lirshme.Perfitimet Agjent mbajtes me fleksibilitet te cilet sigurojne qendrueshmëri. Ushqen skalpin e thate te kokes. Parandalon tharjen e tepert te flokeve dhe te... Lexo me shume

Mbaruar
Grooming Spray
Spray perfundues me teksture natyrale, te lirshme.
Perfitimet
  • Agjent mbajtes me fleksibilitet te cilet sigurojne qendrueshmëri.
  • Ushqen skalpin e thate te kokes.
  • Parandalon tharjen e tepert te flokeve dhe te kokes.
Perdorimi
Sperkatni ne varesi te gjatesise se flokeve.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes