FIRM HOLD STYLING CREAM

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Firm Hold Styling CreamKrem stilues me formule hidratuese qe zbut floket. Me shkelqim te ulet dhe fleksibilitet. Lahet lehte pa lene mbetje pas. Siguron perfundim fleksibel dhe shkelqim... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Firm Hold Styling Cream
Krem stilues me formule hidratuese qe zbut floket. Me shkelqim te ulet dhe fleksibilitet.
Lahet lehte pa lene mbetje pas. Siguron perfundim fleksibel dhe shkelqim te ulet.
Perfitimet
  • Panthenol: Parandalon demtimin e flokeve dhe permirëson shkelqimin
  • Copolymer: Siguron qendrueshmeri
  • Castor Oil: Lubrifikant natyral qe siguron strukture dhe shkelqim
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes