ARTERO SILICONE COMB BARBER FLEX 180

Brand: Artero

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Silicone Comb Barker Flex 180Kreher i veçante  per stiliste/berbere per prerjet anash, qafen dhe mjekren. Materiali: POM (Poliformaldehid). Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 120ºC. Shume fleksibel, i holle dhe i... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Silicone Comb Barker Flex 180
Kreher i veçante  per stiliste/berbere per prerjet anash, qafen dhe mjekren.

  • Materiali: POM (Poliformaldehid).
  • Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 120ºC.
  • Shume fleksibel, i holle dhe i lehte.
  • Madhesia: 180cm
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes