ARTERO OVAL GRAPHITE PADDLE BRUSH

Brand: Artero

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Oval Graphite Paddle Brush Kreher profesionale i vecante qe kreh dhe ne te njejten kohe shton shkelqim dhe butesi ne floket tuaj.  Furce me qime derri Mbajtese shume e bute e rrumbullaket Anti... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Oval Graphite Paddle Brush 
Kreher profesionale i vecante qe kreh dhe ne te njejten kohe shton shkelqim dhe butesi ne floket tuaj. 

  • Furce me qime derri
  • Mbajtese shume e bute e rrumbullaket
  • Anti frizz
  • 75 x 40 x 225 mm
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes