Snapshot Colour Revive

Brand: Label.m

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Label.m Snapshot Colour Revive
Nje shot force per te ndihmuar ne kohezgjatjen e shkelqimit, intensitetit te ngjyres dhe lemueshmerise nderkohe qe permireson volumin, duke shtuar trashesine e shtylles se flokut. Krijuaj posaçerisht per te parandaluar zbehjen flokeve te lyer duke mbrojtur ndaj faktoreve agresive te jashtem.

Shqetesimet
 • Floke te lyer
 • Te trajtuar kimikisht
 • Zbehje ngjyre
 • Pa jete
Rezultatet e menjehershme
 • Intensifikon ngjyren
 • Floket marrin pamje te shendritshme
 • Zgjat efektin e lyerjes dhe permireson shkelqimin
 • Izolon pigmentet e bojes per intensitet afatgjate
Perdorimi:
 1. Lajini floket si çdo here tjeter ( nese aplikohet pas bojes, trajtimi duhet te aplokohet pas procesit te lyerjes)
 2. Aplikoni Snapshot dhe shperndajeni ne te gjithe gjatesine e flokut me kreher, lereni te veproje per 10 minuta.
 3. Shplajeni dhe stiloni floket sipas deshires
Te mos aplikohet me shume se nje here ne jave
Keshilla:
 • Krihini floket mire perpara procesit te shplarjes
 • Ky snapshot eshte i pershtatshem per mirembajtjen e ngjyres midis lyerjeve te floku.
 • Mund te perdoret edhe mbi floke natyral per per me shume shkelqim dhe shendritshmeri
Perbersit Aktiv
AC Colourplex
Mbron floket per te parandaluar zbehjen e flokeve te lyer apo trajtuar kimikisht, duke permiresuar menaxhimin e tyre dhe duke shtuar shkelqim.

AC Colourplex eshte nje molekule multi-funksionale e perftuar nga nga bime e cila:
Mbron dhe parandalon zbehjen e ngjyres ne floke natyral apo te lyer, permireson menaxhimin e flokut dhe shton trashesine duke krijuar nje pamje te plote dhe te shendetshme.

Pa Sulfate, Kripera apo Paraben, Gluten, Propylene Glycol. 
E pershtatshme per Vegan.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop