Kalo tek permbajtja

Shampo & Balsam

 • shampo per floke me ngjyre te kuqe nga revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Brave Reds

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Brave Reds Shampo hidratuese per te kuqe te guximshme . E pershtatshme per tonet e kuqe ,nuancat ideale 6 dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • shampo per floke bjonde nga revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Golden Blondes

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Golden Blondes Shampo hidratuese per bjonde te arte. E pershtatshme per bjonde mesatare ,nuancat ideale 7 dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • shampo per floke te lyer bjonde me fije revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Highlights

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Highlights Shampo hidratuese per fije te mahnitshme. E pershtatshme per floke bjonde ose me fije. Satisfaksio...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Intense Coppers
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Intense Coppers

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Intense Copper Shampo hidratuese per koper intensiv. E pershtatshme per tonet koper ,nuancat ideale 4 dhe 44...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Radiant Darks
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Radiant Darks

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Radiant Darks Shampo hidratuese per floke te erret te shkelqyeshem. E pershtatshme per floke kafe te erret de...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Sensual Brunettes
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Sensual Brunettes

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Sensual Brunettes Shampo hidratuese per brunet sensuale. E pershtatshme per ngjyrat kafe dhe lajthi ,nuancat i...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Balsam Labelm Anti Frizz per floke me kacurrela ose te pamenaxheshem
  Label.m

  Anti Frizz Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Conditioner Balsam ushqyes dhe hidratues I cili lehtëson menaxhimin e flokëve, per flokë te mendafshte dhe pa Frizz. Pa Sulfat,...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Shampo per floke te drejte, kacurrela ose te ashper labelm Anti Frizz Shampoo
  Label.m

  Anti Frizz Shampoo 300ml

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Shampoo Shampo e lehtë, kontrolluese, ushqen dhe zbut duke reduktuar tendencën e dredhjes së flokëve per floke te butë dhe pa ...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Anti Hairloss Shampoo
  Intragen

  Anti Hairloss Shampoo

  nga Lek 1,500.00

  Rigjenerim i Thelle Kundra Renies se Flokut Shampo Anti Hair Loss nga Intragen me perberes aktive te cilet pastrojne, zbusin dhe shtojne volumin e ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,500.00
 • Asia Zen Control Conditioner
  Orofluido

  Asia Zen Control Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Conditioner Balsam per floke me te bute dhe me shkelqim Formuluar per perdorim te shpeshte Permban agjente hidratues qe...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Asia Zen Control Shampoo
  Orofluido

  Asia Zen Control Shampoo

  Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Shampoo Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim.  Formuluar per te trajtuar flokun nga ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Balsam hidratues dhe rigjenerues per floke kacurrela ose me onde
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Conditioner

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Conditioner 250ml/750ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Shampo specifike per te ruajtur formen natyrale te flokeve me kacurrela
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Shampoo

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Shampoo 250ml/1000ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara dh...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Brightening Blonde Balm
  Label.m

  Brightening Blonde Balm

  Lek 2,300.00

  Per zbutjen dhe mbrojtjen e flokut duke i dhen shkelqim Perberes qe ushqejne dhe forcojne flokun duke reduktuar demtimet dhe keputjen e tyre Krijo...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Brightening Blonde Conditioner
  Label.m

  Brightening Blonde Conditioner

  nga Lek 2,300.00

  Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond Ushqen flokun dhe lufton de-hidratimin dhe keputjen Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e ngjy...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Brightening Blonde Shampoo
  Label.m

  Brightening Blonde Shampoo

  nga Lek 2,000.00

  Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond Ushqen flokun duke evidentuar de-hidratimin dhe keputjen Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,000.00
 • Colour Stay Conditioner
  Label.m

  Colour Stay Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Colour Stay Shampoo
  Label.m

  Colour Stay Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Conditioner
  Orofluido

  Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Conditioner Balsami Orofluido eshte shume i rendesishem ne mbylljen e flokeve pas larjes dhe trajtimit me maske. Perdorimi i saj I le flo...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Balsam me pigment per mirembajtjen e flokeve bjonde platin ose gri
  Label.m

  Cool Blonde Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Conditioner Balsam për Flokët Bjond Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncent...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Shampo profesionale per floke bjonde platin Labelm Cool Blonde
  Label.m

  Cool Blonde Shampoo

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Shampoo Shampo për Flokë Bjonde te ftohtë Pëforcon thellësinë dhe shkëlqimin e ngjyrës duke i dhënë më shumë jetëgjatësi. Ofron...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Daily Shine Conditioner
  Label.m

  Daily Shine Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Daily Shine Conditioner Balsam i lehte per te gjithe llojet e flokeve, sidomos per floket e holle ose me yndyre. Floke te bute dhe te mena...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Dandruf Control Shampoo
  Intragen

  Dandruf Control Shampoo

  Lek 1,500.00

  Trajtim intensive Kundra Zbokthit Shampo Intragen Dandruff Control eshte e perbere me agjente aktive te cilet pastrojne dhe purifikojne floket dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,500.00
 • Deep Cleansing Shampoo
  Label.m

  Deep Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Pastron floket me ekspertize duke hequr yndyrnat e teperta dhe mbetjet e produkteve stiluese Me vaj Tea Tree, Eucalyptus dhe Peppermint per nje pa...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Diamond Dust Conditioner 200ml
  Label.m

  Diamond Dust Conditioner 200ml

  Lek 3,200.00

  label.m Diamond Dust Conditioner    Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstr...

  Detajet e plota
  Lek 3,200.00
 • Diamond Dust Shampoo 250ml
  Label.m

  Diamond Dust Shampoo 250ml

  Lek 3,200.00

  label.m Diamond Dust Shampoo   Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte ...

  Detajet e plota
  Lek 3,200.00
 • Dry Shampoo
  Label.m

  Dry Shampoo

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Dry Shampoo Brunette
  Label.m

  Dry Shampoo Brunette

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Equave Blond Detangling Conditioner
  Revlon Professional

  Equave Blond Detangling Conditioner

  Lek 1,500.00

  Equave Blond Detangling Conditioner E PASUR ME KERATINE kundra toneve te verdha Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me ...

  Detajet e plota
  Lek 1,500.00
 • Equave Hydro Detangling Conditioner
  Revlon Professional

  Equave Hydro Detangling Conditioner

  nga Lek 1,300.00

  Equave Hydro Detangling Conditioner • Energji per floket. • Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve. • Siguron butesi. E PASUR ME KERATINE ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,300.00