Restart Pro Care System Density Fortifying Shot

Lek 5,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro Care System eshte trajtimi me i ri profesional 2 fazor i cili transformohet ne emulsion te lehte kremoz kur miksohet me Antioxidant Powder Primer. Kjo doze e lengshme trajtuese forcon dhe ndalon keputjet e flokeve te dobet dhe te demtuar. Permireson... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro Care System eshte trajtimi me i ri profesional 2 fazor i cili transformohet ne emulsion te lehte kremoz kur miksohet me Antioxidant Powder Primer. Kjo doze e lengshme trajtuese forcon dhe ndalon keputjet e flokeve te dobet dhe te demtuar. Permireson menaxhimin e flokut nderkohe qe siguron volum dhe dendesi te menjehershme qe ne rrenje. Pas nje aplikimi, jep volum qe zgjat 24h, floket jane 3x me te forte si dhe 3x me pak keputje.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop