Restart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Lek 7,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Puder inovative e cila miksohet me trajtuesit e lengshem te linjes Pro Care per te rigjeneruar dhe perfeksonuar pamjen e flokeve. Pro care system eshte trajtimi me i ri profesionale 2 fazor  I cili transformohet ne trajte te lehte kremoze... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Puder inovative e cila miksohet me trajtuesit e lengshem te linjes Pro Care per te rigjeneruar dhe perfeksonuar pamjen e flokeve.
Pro care system eshte trajtimi me i ri profesionale 2 fazor  I cili transformohet ne trajte te lehte kremoze kur miksohet me Antioxidant Powder Primer.
Ky primer ekskluziv ofron mbrojtje antioksiduese ndaj radikaleve te lira.
Paketimi permban 30 paketa nga 5g secila.
30 aplikime ne nje kuti.
Trajtuesit me te cilet miksohet Powder Primer:
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop