Restart Curls Nourishing Mask

Lek 2,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 500ml
  • 30ml
Lek 2,600.00
Mbaruar

Restart Curls Deep Nourishing Buttery Mask Maske me teksture te bute gjalpi ndihmonn ne balancimin e mikrobiomes se skalpit si dhe ushqen intensivisht floket kacurrela. Formuluar me Vaj Jojoba, Gjalp Shea dhe Lipide Biomimetike Vegane, restauron vajrat natyral te flokeve... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Deep Nourishing Buttery Mask
Maske me teksture te bute gjalpi ndihmonn ne balancimin e mikrobiomes se skalpit si dhe ushqen intensivisht floket kacurrela. Formuluar me Vaj Jojoba, Gjalp Shea dhe Lipide Biomimetike Vegane, restauron vajrat natyral te flokeve duke mundesuar definicion maksimal te kacurrelave.
Efekti maksimal kur perdoret pas shampos RE/START Curls Cleanser.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke kacurrela te theksuara te cilet kerkojne hidratim dhe definicion maksimal.
Aplikojeni pas shampos RE/START Curls Cleanser dhe para RE/START Curls Conditioner.
Pa Silikone.
250ml / 500ml
CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop