Restart Curls Nourishing Conditioner

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 750ml
  • 30ml
Lek 1,700.00
Mbaruar

Restart Curls Nourishing Conditioner and Leave In Balsam me veprim te dyfishte per floke kacurrela ose me onde qe ndihmon ne balancimin e mikrobiomes se skalpit, ushqen dhe hidraton floket kacurrela per definicion afatgjate si dhe ruan lageshtine natyrale te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Nourishing Conditioner and Leave In
Balsam me veprim te dyfishte per floke kacurrela ose me onde qe ndihmon ne balancimin e mikrobiomes se skalpit, ushqen dhe hidraton floket kacurrela per definicion afatgjate si dhe ruan lageshtine natyrale te flokut duke mbajtur mbyllur shtresen e kutikulave mbrojtese.
Perdoret si balsam me shplarje, ose pa shplarje.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke kacurrela ose onde te cilet kerkojne te pastrojne floket me delikatese nderkohe qe hidratojne duke arritur definicion maksimal te kacurrelave.
Pa Silikone.
200ml / 750ml
WAVY - CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop