Restart Curls Defining Cream

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Restart Curls Defining Caring Cream Krem pa shplarje definues kacurrelash i cili shkrihet mbi floke, ndihmon ne balancimin e mikrobiomes se skalpit dhe thekson kacurrelat. Formuluar me Vaj Jojoba dhe nje perzierje sheqernash definusese, Defining Cream zbut floket per floke... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Defining Caring Cream
Krem pa shplarje definues kacurrelash i cili shkrihet mbi floke, ndihmon ne balancimin e mikrobiomes se skalpit dhe thekson kacurrelat. Formuluar me Vaj Jojoba dhe nje perzierje sheqernash definusese, Defining Cream zbut floket per floke kacurrela elastike dhe pa frizz.
Efekti maksimal kur perdoret pas shampos RE/START Curls Cleanser.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke te teksturuar dhe kacurrela te cilet kane nevoje per butesi, lemueshmeri dhe efekt anti-frizz duke krijuar kacurrela elastike.
Definicion afatgjate i kacurrelave dhe kontroll ndaj frizz. Curl Defining Cream permireson elasticitetin e kacurrelave me pamje dhe ndjesi natyrale.
Aplikojeni mbi floke te lare dhe te thare me peshqir. Pa shplarje.
  • Mbrojtes ndaj nxehtesise.
  • Pa Silikone.
150ml
WAVY - CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop