Kalo tek permbajtja

Pro You

 • revlon professional PROYOU EXTREME SPRAY 500ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU EXTREME SPRAY 500ML

  Lek 1,300.00

  Firm Hold Hairspry  Krijon mburoje kunder lageshtires  Mbron floket nga agresoret e jashtem  Me forcen maksimale mban stilimin ne vend  Shton shk...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU VOLUM SPRAY 500ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU VOLUM SPRAY 500ML

  Lek 1,300.00

  Normal Hold Hairspry / Lllak per Kontroll Normal dhe Volum  Rigjallëron flokët dhe shton trup dhe vëllim . Siguron nje perfundim statik, i palevi...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU EXTREME MOUSSE 400ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU EXTREME MOUSSE 400ML

  Lek 1,300.00

  Firm Hold Musse Hidraton floket duke krijuar mburoje nga agresoret e jashtem  Permireson krehien pavarsisht se kur e aplikoni ne floke te lagur a...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU VOLUM MOUSSE 400ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU VOLUM MOUSSE 400ML

  Lek 1,300.00

  Normal Hold Musse / Shkume per kontroll normal dhe volum Jep flokëve butësi , shkelqim dhe trup , Permireson krehien pavarsisht se kur e ap...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU VOLUME BUMP UP 350ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU VOLUME BUMP UP 350ML

  Lek 1,300.00

  Volumizing Spry / Sprajt i Cili Shton Volumin Ne Floke   Stilimet joshese dhe voluminoze janë gjithmonë në modë . Kjo llak siguron një aplikim te...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU VOLUME SUB UP 350ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU VOLUME SUB UP 350ML

  Lek 1,300.00

   Substance Up / Koncentrat Voluminizues dhe Disiplinues Rigjallëron flokët dhe shton trup dhe vëllim . Ushqen fibrat e flokeve ,duke i dhene defi...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional ProYou Texture Scrunch | Duo Cosmetics
  revlon professional

  ProYou Texture Scrunch

  Lek 1,300.00

  Pro You Texture Scrunch 350ml Scrunch / Aktivizues Kacurrelash  Perfekt për kontrollin dhe krijimin e kacurrelave afatgjata, duke siguruar: Defin...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU TEXTURE LISS HAIR 350ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU TEXTURE LISS HAIR 350ML

  Lek 1,300.00

  Liss Hair / Krem I Cili Ndihmon Ne Drejtimin E Flokeve  Floke te drejta me te definuara per nje kohe me te gjate, dhe te buta ne prekje. • Fuqi e...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • Duo Cosmetics PROYOU HAIRSPRAY STRONG | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU HAIRSPRAY STRONG

  nga Lek 600.00

  PROYOU THE SETTER HAIRSPRAY STRONG - Llak flokesh me kontroll te larte  

  nga Lek 600.00
 • Duo Cosmetics PROYOU HAIRSPRAY MEDIUM | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU HAIRSPRAY MEDIUM

  nga Lek 600.00

  PROYOU THE SETTER HAIRSPRAY STRONG - Llak flokesh me kontroll Mesatar  

  nga Lek 600.00
 • Duo Cosmetics PROYOU MOUSSE MEDIUM | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU MOUSSE MEDIUM

  Lek 1,300.00

  PROYOU THE SETTER DEFINER MEDIUM MOUSSE - Shkume flokesh me kontroll Mesatare  

  Lek 1,300.00
 • revlon professional

  PROYOU THE FIXER SHIELD

  Lek 1,400.00

  PROYOU THE FIXER SHIELD - Spraj mbrojtes ndaj pjastres dhe thareses nga Revlon Professional. Floket e deshperuar mund te mbrohen! Formula jone ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • revlon professional PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP

  Lek 1,400.00

  PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP - Spraj stilues volum nga Revlon Professional. Merrni kontrollin & pomponi volumin! Formulat tona me teknologj...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • revlon professional PROYOU THE TAMER SLEEK BALM | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TAMER SLEEK BALM

  Lek 1,400.00

  PROYOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP - Xhel stilues dhe teksturues nga Revlon Professional.   Teknologjia jone FRIZZ BLOCK mban floket nen kontrol...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY

  Lek 1,400.00

  PROYOU BEACH STYLE ACTIVATOR - Spraj stilues kacurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknologjia jone INSTA B...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER SCRUNCH | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER SCRUNCH

  nga Lek 600.00

  PROYOU CURL ACTIVATING GEL ( Texture Scrunch ) - Xhel stilues kaçurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknolo...

  Detajet e plota
  nga Lek 600.00