Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Pro You

 • revlon professional PROYOU COLOR SHAMPOO 350ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU COLOR SHAMPOO 350ML

  nga Lek 900.00

  Color Shampoo / Shampo Per Floke Te Lyrer Floket e lyer kerkojne trajtim specifik per te siguruar qe floket te qendrojne te bute dhe me shkelqim s...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • revlon professional PROYOU NUTRITIVE SHAMPOO | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU NUTRITIVE SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Nutrive Shampoo / Shampo Ushqyese Per floke te thate e te dehidratuar i cili ka nevoje per trajtimi/ushqim ne thellesi. Formule aktive e pasur me...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • revlon professional PROYOU PURIFYING SHAMPOO | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU PURIFYING SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Purifying Shampoo / Shampo Purifikuese  Detoksifikon dhe balancon, shampo e cila pastron dhe forcon  skalpin e kokës në sajë të agjenteve te saj...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • revlon professional PROYOU REPAIR MASK 500ML | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU REPAIR MASK 500ML

  Lek 1,300.00

  Repair Treatment /Trajtim Riparues  I pasur me keratine hidratuese ideale per floke te demtuar dhe te dobet . Rekomandohet ne floke te thate , te...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • revlon professional PROYOU REPAIR SHAMPOO | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU REPAIR SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Repair Shampoo / Shampo Riparuese E pasur me keratine hidratuese, ideale per floke te demtuar dhe te dobet. Procesi i riparimit permban nje polime...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • Revlon Professional PROYOU WHITE HAIR SH 350ML | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU WHITE HAIR SH 350ML

  Lek 900.00

  White Shampoo / Shampo Per Floke Te Bardha Shampo e formuluar specifikisht per te rivendosur pigmentet gri dhe te bardha ne floke te dekoloruar os...

  Detajet e plota
  Lek 900.00