Kalo tek permbajtja
     
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY

  Lek 1,400.00

  PROYOU BEACH STYLE ACTIVATOR - Spraj stilues kacurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknologjia jone INSTA B...

  Detajet e plota
 • Revlon Professional PROYOU MOUSSE MEDIUM | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU MOUSSE MEDIUM

  Lek 1,300.00

  SHKUME FLOKESH ME KONTROLL MESATARE- nga Revlon Professional   Shton shkëlqim dhe vëllim , jep kontroll dhe theksim. Aplikojeni në flokë të lagur ...

  Detajet e plota
 • Revlon Professional PROYOU HAIRSPRAY MEDIUM | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU HAIRSPRAY MEDIUM

  nga Lek 600.00

  LLAK ME KONTROLL MESATAR- nga Revlon Professional  Shton shkëlqimin pa renduar ne flokë. Spërkateni në flokë të thatë  nga rreth 30 cm largesi.   5...

  Detajet e plota
 • Revlon Professional PROYOU HAIRSPRAY STRONG | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  PROYOU HAIRSPRAY STRONG

  nga Lek 600.00

  LLAK FLOKESH ME KONTROLL TE LARTE- nga Revlon Professional   Shton shkëlqimin dhe parandalon yndyren ne floke, pastrohet shumë lehtë. Spërkateni në...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER SCRUNCH | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER SCRUNCH

  nga Lek 600.00

  PROYOU CURL ACTIVATING GEL ( Texture Scrunch ) - Xhel stilues kaçurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknolo...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TAMER SLEEK BALM | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TAMER SLEEK BALM

  Lek 1,400.00

  PROYOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP - Xhel Stilues dhe Teksturues nga Revlon Professional. Teknologjia jone FRIZZ BLOCK mban floket nen kontroll d...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP

  Lek 1,400.00

  SPRAY STILUES PER VOLUM-nga Revlon Professional.Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Formulat tona me teknologjine VOLUME BOOST sigurojnestilime m...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE FIXER SHIELD | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE FIXER SHIELD

  Lek 1,400.00

  PROYOU THE FIXER SHIELD - Spraj mbrojtes ndaj pjastres dhe thareses nga Revlon Professional. Floket e deshperuar mund te mbrohen! Formula jone I...

  Detajet e plota