ALL IN ONE FACE BALM SPF

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew All in one Face Balm SPF 15Ndihmon dhe parandalon acarimin e lekures nga rruajtja. All-in-One Face Balm hidraton zonen e rruar duke minimizuar skuqjen dhe acarimin e lekures.... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew All in one Face Balm SPF 15
Ndihmon dhe parandalon acarimin e lekures nga rruajtja.
All-in-One Face Balm hidraton zonen e rruar duke minimizuar skuqjen dhe acarimin e lekures.
  • Perberesit inovatore luftojne shenjat e plakjes
  • Parandalojne qimet
  • Hidratues ditor
  • Kunder plakjes.
Perfitimet
  • Bisabolol: Qeteson lekuren
  • Glicerine: Siguron veti fantastike hidratuese.
  • Ekstrakti Euglena Gracilis: Nje fuqizues qelizor qe forcon dhe rrit vitalitetin e lekures, duke luftuar kunder shenjave te lodhjes.
  • Bacilus Ferment (Keratoline): Nje eksfoliant enzimatik qe ndihmon ne parandalimin e qimeve te rritura
Perdorimi
Aplikojeni ne fytyre dhe ne qafe pas rruajtjes ose perdorni si krem ​​ditore hidratues.
170ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes