American Crew Finishing Spray

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Finishing SprayLlak flokesh i krijuar posacerisht per meshkuj i cili, ndryshe nga llaku per femra ndihmon ne ruajtjen dhe perfundimin e stilimit pa i ngrire floket duke mundesuar rimodelim edhe pas aplikimit.Perdorimi Aplikojeni pas pastes stiluese si perfundues... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Finishing Spray
Llak flokesh i krijuar posacerisht per meshkuj i cili, ndryshe nga llaku per femra ndihmon ne ruajtjen dhe
perfundimin e stilimit pa i ngrire floket duke mundesuar rimodelim edhe pas aplikimit.
Perdorimi
Aplikojeni pas pastes stiluese si perfundues dhe mbrojtes stilimi. Per kontroll me te larte,
aplikojeni afer rrenjes. Perfundim i thate dhe natyral me aromen klasike per meshkuj American Crew.
200ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop