Sculpting Pomade

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.Men Sculpting Pomade Pomade klasike me baze uji, me shkelqim modern. Efekti Perdoreni per pamje te ngrituar me kontroll dhe shkelqim te ndryshueshem. Rekomandohet per Meshkuj te cilet kerkojne nje produkt me kontroll dhe shkelqim, por qe lahet me shume... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.Men Sculpting Pomade
Pomade klasike me baze uji, me shkelqim modern.
Efekti
Perdoreni per pamje te ngrituar me kontroll dhe shkelqim te ndryshueshem.
Rekomandohet per
Meshkuj te cilet kerkojne nje produkt me kontroll dhe shkelqim, por qe lahet me shume lehtesi.
Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te thare per kontroll te larte dhe shkelqim te ulet, ose mbi floke te njome per kontroll te lehte dhe shkelqim te larte.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop