Max Wax

Brand: Label.Men

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.Men Max Wax Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten.... Lexo me shume

Mbaruar
Label.Men Max Wax
Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten.
Efekti
Kjo paste stiluese perdoret per te trashur floket dhe per krijuar kontroll maskimal. Max Wax ofron kontrollin me te larte te linjes Label.Men.
Rekomandohet per
Meshkuj qe kerkojne kontroll te larte dhe me shkelqim. Krijuar per te kontrolluar te gjihe llojet e flokeve dhe stilimeve, duke perfshire edhe floket e ashper, te trashe apo me onde.
Perdorimi
Shperndajeni midis duarve dhe aplikojeni ne menyre te barabarte mbi floke. Aplikoni me shume nese nevojitet kontroll me i larte.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Max Wax

Lek 2,000.00