Mbaruar

Deconstructor

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat. Efekti Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll te larte nga rrenjet por me pamje natyrale Mat. Rekomandohet per Meshkuj qe kerkojne nje produkt i cili jep kontroll... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat.
Efekti
Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll te larte nga rrenjet por me pamje natyrale Mat.
Rekomandohet per
Meshkuj qe kerkojne nje produkt i cili jep kontroll te larte por me pamje natyrale dhe Mat, pa shkelqim.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel midis duarve dhe pastaj shperndajeni ne menyre te barabarte duke krijuar definicion dhe teksture. Aplikoni me shume nese nevojitet kontroll me i larte.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop