American Crew Heavy Hold Pomade

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Heavy Hold Pomade. Pomada me baze uji, e forte, e persosur per krijimin e stileve te lemuara dhe plot shkelqim. Per kontroll te larte dhe me shkelqim te larte gjithashtu.Perfitimet Glicerine: Siguron aplikim te bute dhe me lehtesi PVP:... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Heavy Hold Pomade. 
Pomada me baze uji, e forte, e persosur per krijimin e stileve te lemuara dhe plot shkelqim.
Per kontroll te larte dhe me shkelqim te larte gjithashtu.
Perfitimet
  • Glicerine: Siguron aplikim te bute dhe me lehtesi
  • PVP: Siguron fiksim dhe kontroll te qendrueshem per nje kohe te gjate.
  • Baze Uji: Kombinim i surfaktanteve lejonpastrimin e lehte te profuktit
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop