American Crew Cream Pomade

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

AmericanCrew Cream Pomade. Pomade kremoze e pasur me hidratues qe siguron nje pamje natyrale ndersa zbut floket duke lene nje rezultat perfundimater fantastik. Siguron kontroll te lehte/mesatare, me shkelqim te ulet.Perfitimet Siguron hidratim dhe zbutje Zbut floket dhe i jep pamje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

AmericanCrew Cream Pomade. 
Pomade kremoze e pasur me hidratues qe siguron nje pamje natyrale ndersa zbut floket duke lene nje rezultat perfundimater fantastik. Siguron kontroll te lehte/mesatare, me shkelqim te ulet.
Perfitimet
  • Siguron hidratim dhe zbutje
  • Zbut floket dhe i jep pamje natyrore pa friz
  • Shton strukture ne stilin tuaj te flokeve
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop