American Crew Whip Cream

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Formule kremoze dhe e lehte e cila krijon teksture te lehte dhe kontroll natyral per nje stilim sa me te thjeshte. Kjo formule unike perthithet menjehere nga floku duke siguruar definicion dhe teksture pa renduar floket dhe pa ndjesi ngjitese.Perfitimet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Formule kremoze dhe e lehte e cila krijon teksture te lehte dhe kontroll natyral per nje stilim sa me te thjeshte.
Kjo formule unike perthithet menjehere nga floku duke siguruar definicion dhe teksture pa renduar floket dhe pa ndjesi ngjitese.
Perfitimet
  • Pamje natyrale
  • Formule e lehte e cila aplikohet shume lehte
  • Kontroll i lehte dhe i prekshem me shkelqim natyral per pamje te shendetshme
  • Krijon definicion dhe teksture
  • Kontroll fleksibel
  • Krijon floke me pamje te plote dhe volum
  • I le floket e bute dhe te hidratuar
  • Arome e lehte freskie (tea tree)
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel midis duarve dhe zbutni kremi. Aplikojeni mbi floke te njome ose te thare plotesisht duke krijuar ndarje dhe teksture.
Rekomandohet per floke te holle ose te ashper me gjatesi mesatare apo te gjate.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop