American Crew Pomade

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 85g

  • 85g
  • 50g
Lek 1,800.00
Mbaruar

American Crew PomadePaste stiluese per te gjitha llojet e flokeve. Funksionon mire dhe per floket kaçurrela.Perdoreni per te krijuar pamje klasike ose stilim qe ju deshironi me kontroll mesatar dhe me shkelqim te larte.Perfitimet Baze Uje: siguron shkelqim dhe pastrohet lehtesisht... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Pomade
Paste stiluese per te gjitha llojet e flokeve. Funksionon mire dhe per floket kaçurrela.
Perdoreni per te krijuar pamje klasike ose stilim qe ju deshironi me kontroll mesatar
dhe me shkelqim te larte.
Perfitimet
  • Baze Uje: siguron shkelqim dhe pastrohet lehtesisht pa mbetje
  • Lanolin: siguron butesi dhe njekohesisht kontroll
  • Complex Strong Hold: Kontoll i larte ne nje produkt te bute
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte ne floke te lagur ose te thate dhe stiloni
sipas deshires.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop