American Crew Molding Clay

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Molding Clay. Fuqia e perqendruar e stiluesit ju lejon te manipuloni floket ne çdo stil qe deshironi.Krijuar me ekstrakte natyrore dhe dylle bletesh, fale kesaj perberje unike stilimi ruanformen dhe strukturen. Funksionon mire ne floket e shkurtra dhe per... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Molding Clay. 
Fuqia e perqendruar e stiluesit ju lejon te manipuloni floket ne çdo stil qe deshironi.
Krijuar me ekstrakte natyrore dhe dylle bletesh, fale kesaj perberje unike stilimi ruan
formen dhe strukturen. Funksionon mire ne floket e shkurtra dhe per ata që kerkojne
nje produkt stilimi me arome natyrale dhe delikate. Molding Clay eshte produkti duhur per ata qe merren me sport ose kane tendence te djersiten. Per kontroll te larte dhe shkelqim mesatar.
Perfitimet
  • Dylli i Bletes: Fuqi fiksuese natyrale.
  • Kaoline: Argjila e bardhe, kuruese, stimuluese dhe me benefite per lekurat e ndjeshme
  • Bentoniti: Argjile e specializuar qe perdoret per te rritur viskozitetin
  • PEG-13 Gliceride luledielli: Siguron kondicionim fantastik per floket,lekuren e kokes
  • Vajra thelbesore te gjitha me prejardhje natyrore: Pa perberje sintetike.
  • Portokall, Peppermint, Spearmint dhe Lime qetesojne, freskojne dhe i japin arome natyrale
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre
homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop