American Crew Grooming Cream

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Grooming Cream  Aplikoni kete stilues per te krijuar stilime me floke te drejte ose per te zbutur floket kaçurrele, me perberes si aloe vera qe zbusin dhe hidratojne floket. Largon lageshtine e tepert dhe siguron stilim me shkelqim afatgjate.... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Grooming Cream  
Aplikoni kete stilues per te krijuar stilime me floke te drejte ose per te zbutur floket kaçurrele, me perberes si aloe vera qe zbusin dhe hidratojne floket. Largon lageshtine e tepert dhe siguron stilim me shkelqim afatgjate. Kontroll i larte me shkelqim te larte.
Perfitimet
  • Aloe Vera Gel: Siguron zbutjen dhe veti hidratuese
  • Lanolin: Pergjegjes per shkelqimin te jashtezakonshem.
  • Vaji i kokosit: Siguron veti kondicionuese dhe shkelqim.
  • Dylli i Bletes: Siguron një pengese kunder humbjes se lagështise dhe ka veti antioksiduese.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop