American Crew Forming Cream

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 85g

  • 85g
  • 50g
Lek 1,800.00
Mbaruar

American Crew Forming Cream. Krem i lehte stilimi i cili funksionon mire per te gjitha llojet dhe modelet e flokeve. Forming siguron kontroll, fleksibilitet te shkelqyeshem dhe shkelqim natyral ne floke. Ky produkt gjithashtu ndihmon qe floket te duken me te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Forming Cream. 
Krem i lehte stilimi i cili funksionon mire per te gjitha llojet dhe modelet e flokeve.
Forming siguron kontroll, fleksibilitet te shkelqyeshem dhe shkelqim natyral ne floke.
Ky produkt gjithashtu ndihmon qe floket te duken me te trashe dhe eshte ideal per ata qe sapo kane nisur te stilojne flokete tyre. Per kontroll mesatare me shkelqim mesatar.
Perfitimet
  • Baze Uji: Pastrohet lehtesisht pa lene mbetje
  • Lanolin Wax: Siguron qendrueshmeri dhe fleksibilitet
  • Sucrose: Hidratim te nevojshem tek floket
  • PVP Copolymer: Agjent mbojtes qe inkurajon kontroll dhe pamje te plote te flokeve.
  • Glicerin: I jep volum flokeve qe ne rrenje duke i bere te duken me te trashe.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop