American Crew Fiber

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 85g

  • 85g
  • 50g
Lek 1,800.00
Mbaruar

American Crew Fiber Produkt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontroll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fiber 
Produkt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontroll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim sipas deshires.
Perfitimet
  • Lanolin: siguron butesi dhe njekohesisht kontroll
  • Cetyl Palmitate: Zbutes, siguron ndjesi te bute ne prekje
  • Dylli i Bletes: Mbron nga humbja e lageshtise ndersa siguron kontroll te plote.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85g/50g
  • 85g
  • American Crew Detox Shampoo
Te gjitha:Lek 3,600.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop