American Crew Boost Powder

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Boost PowderPuder per volum maksimal kunder gravitet me perfundim mat. Jepini ngritje, trashesi dhe nje perfundim mat flokeve tuaj me pudren speciale Crew. Pudra pa peshe shton volum dhestrukture dhe sfidon gravitetin. Mund te shtoni pothuajse çdo produkt... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Boost Powder
Puder per volum maksimal kunder gravitet me perfundim mat. Jepini ngritje, trashesi dhe
nje perfundim mat flokeve tuaj me pudren speciale Crew. Pudra pa peshe shton volum dhe
strukture dhe sfidon gravitetin. Mund te shtoni pothuajse çdo produkt tjetër stilimi Crew
per ti dhene pamjen perfundimtare qe deshironi.
Perfitimet
  • Propilen Glikol: Mban lageshtine natyrale dhe zbut floket
  • Silica Silylate: Siguron fleksibilitet dhe trashesi ne floket tuaj
  • Citric Acid: Rigjalleron dhe rigjeneron floket
Perdorimi
Sperkateni produktin lehte dhe ne menyre te barabarte ne floket tuaj te thate, duke u
siguruar qe produkti te bjere ne rrenje per ngritje dhe ndarje maksimale. Kombinoje me Fiber Cream ose produkte te tjera stiluese te Crew per stilim perfekt.
10gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop