Kalo tek permbajtja

Pasta Stiluese

 • American Crew Matte Clay | Duo Cosmetics
  American Crew

  Matte Clay

  Lek 1,900.00

  American Crew Matte Clay Kontroll te Larte, Pa shkleqim Clay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe zgjat. E pershtatsh...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • American Crew Cream Pomade | Duo Cosmetics
  American Crew

  Cream Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Cream Pomade jep kontroll mesatare me shkelqim te ulet. Pomade kremoze e pasur me hidratues e cila krijon nje pamje natyrale por me ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Label.m Dry Volumising Paste | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Dry Volumising Paste

  Lek 2,000.00

  Label.m Dry Volumising Paste Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe punen tone ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • American Crew Heavy Hold Pomade | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Heavy Hold Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Heavy Hold Pomade Pasta stiluese me e re nga American Crew me baze uji, Kontroll Maksimal, Shkelqm i larte. Lahet menjerehere pa nevo...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • American Crew Forming Cream | Duo Cosmetics
  American Crew

  Forming Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Forming Cream Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te prefer...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Label.Men Sculpting Pomade | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Sculpting Pomade

  Lek 2,000.00

  Label.Men Sculpting Pomade Pomade klasike me baze uji, me shkelqim modern. Efekti Perdoreni per pamje te ngrituar me kontroll dhe shkelqim te ndrys...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Label.Men Max Wax | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Max Wax

  Lek 2,000.00

  Label.Men Max Wax Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten. Efekti Kjo paste stiluese ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Label.Men Deconstructor | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Deconstructor

  Lek 2,000.00

  Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat. Efekti Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll te larte nga rre...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Label.m Pliable Definer | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Pliable Definer

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem per stilime me te sofistikuara Krem super elastik qe te jep mundesine te ri-stiloni floket pergjate dites Permban Soy Lipids, ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Power Paste | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Power Paste

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem me qendrim te larte per stilime me te sofistikuara Perberes Lanolin dhe Organic BeeWax qe mundesojne ri-stilimin pergjate dite...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Moulding Clay | Duo Cosmetics
  Label.m

  Moulding Clay

  Lek 2,300.00

  Per mbajtje dhe kontroll te flokut pa e renduar ate, per nje stilim te bute Shkelqim te ulet Ideal per floket e shkurter Me perberes natyral Mund...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Mesh Styling | Duo Cosmetics
  Label.m

  Mesh Styling

  Lek 2,300.00

  Per krijimin e kacurelave dhe per mbajtjen e tyre E persosur per te shtuar volum Mund te perdoret si krem stilues per floket kacurel Jep flokut sh...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Matt Paste | Duo Cosmetics
  Label.m

  Matt Paste

  nga Lek 2,300.00

  Krem per stilim pa shkelqim Krem me efekt mat dhe mbajtje te kontrollueshme pergjate dites Anti-statik Mund ta blini online, ose ne sallonin me t...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Revlon Professional Style Masters Creator Matt Clay | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Matt Clay

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Matt Clay Kerkoni te krijoni stilime me kontroll te larte por me nje perfundim Super Mat? Kontroll afatgjate dhe i ndryshue...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Revlon Professional Style Masters Creator Fiber Wax | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Fiber Wax

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i larte qe zgjat me shume s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • American Crew Molding Clay | Duo Cosmetics
  American Crew

  Molding Clay

  Lek 1,600.00

  American Crew Molding Clay Molding Clay ofron kontroll i cili i reziston lageshtires apo djersitjes gjate aktiviteteve te ndryshme sportive.

  Lek 1,600.00
 • American Crew Grooming Cream | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Grooming Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Grooming Cream Kontroll, precizion dhe shkelqim per stilin e flokeve tuaj. American Crew Grooming Cream kontrollon edhe floket me te ...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • American Crew Defining Paste | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Defining Paste

  Lek 1,600.00

  American Crew Defining Paste Per me shume teksture dhe definicion. Dylli i bletes jep nje pamje natyrale, kontroll elastik per floke me gjatesi te ...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • American Crew Pomade | Duo Cosmetics
  American Crew

  Pomade

  Lek 1,600.00

  American Crew Pomade Paste stiluese per floket American Crew Pomade per kontroll te ulet dhe shkelqim te larte.

  Lek 1,600.00
 • American Crew Fiber | Duo Cosmetics
  American Crew

  Fiber

  Lek 1,600.00

  American Crew Fiber Pasta stiluese per floket American Crew Fiber, jep kontroll te larte por pa shkelqim. Aplikojeni mbi floke te thare plo...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00