Kalo tek permbajtja

Parukeri

 • Revlon Professional Blonderful Soft Lightener Cream 50ml | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Blonderful Soft Lightener Cream 50ml

  Lek 1,200.00

  BLONDERFUL SOFT LIGHTENER CREAM 50ML BLONDERFUL TM  5min SOFT LIGHTENER • Zbut kontrastin midis fijeve dhe bazes natyrale • Ndihmon per te arr...

  Detajet e plota
  Lek 1,200.00