Orofluido Hair & Wellness Set

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Orofluido Original Argan Elixir 50ml Vaji i Arganit Ikone i cili ushqen, zbut dhe forcon floket per butesi te pakrahasueshme dhe shkelqim te mahnitshem. Trajtuesi ushqyes i flokeve eshte i pasuruar me perzierjen me te çmuar Orofluido: vaj argani organik.... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Orofluido Original Argan Elixir 50ml
Vaji i Arganit Ikone i cili ushqen, zbut dhe forcon floket per butesi te pakrahasueshme dhe shkelqim te mahnitshem. Trajtuesi ushqyes i flokeve eshte i pasuruar me perzierjen me te çmuar Orofluido: vaj argani organik. Eksperience sensoriale fale tekstures se mendafshte dhe aromes unike Orofluido.
Rekomandohet per?
Çdo lloj floku i cili ka nevoje per hidratim dhe shkelqim maksimal.
Ky elixir i çmuar ushqen, zbut, dhe forcon floket duke reduktuar me 98% keputjen e flokeve.
Aplikojeni mbi floke te lare dhe te thare me peshqir perpara tharjes per veprim maksimal rigjenerues dhe mbrojtes. Aplikojeni mbi floke te thare per shkelqim dhe arome ne çast.
Formule Vegane.
Orofluido Moisturizing Body Cream 50ml
Krem trupi hidratues i mbushur me Vaj Argani. Krem trupi vegan i cili e le lekuren e bute, me pamje te shendetshme dhe me aromen delikate unike Orofluido.
Rekomandohet per?
Cdo lloj lekure e cila ka nevoje per hidratim, butesi dhe pamje te shendetshme.
Formule Vegane.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop