Orofluido Argan Hair Conditioner

Lek 4,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 1000ml

  • 240ml
  • 1000ml
  • 50ml
Lek 4,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Orofluido Radiance Argan Conditioner Balsami Orofluido i mbushur me Vaj Argani ndihmon ne rigjenerimin dhe mirembajtjen e flokeve duke ruajtur lemushmerine dhe shkelqimin per kohe te gjate. Arome delikate dhe unike e Orofluido. Rekomandohet per? Çdo lloj floku i cili... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Orofluido Radiance Argan Conditioner
Balsami Orofluido i mbushur me Vaj Argani ndihmon ne rigjenerimin dhe mirembajtjen e flokeve duke ruajtur lemushmerine dhe shkelqimin per kohe te gjate. Arome delikate dhe unike e Orofluido.
Rekomandohet per?
Çdo lloj floku i cili ka nevoje per rigjenerim dhe shkelqim. Sidomos per floket e thate dhe te demtuar.
Aplikojeni pas shampos ose pas maskes nese perdorni masken orofluido.
Fomule Vegane.
240ml/1000ml/50ml

Vleresimet e klienteve

Bazuar ne 1 review Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop