Orofluido Argan Body Cream

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 50ml
Lek 1,700.00
Mbaruar

Orofluido Moisturizing Body Cream Krem trupi hidratues i mbushur me Vaj Argani. Krem trupi vegan i cili e le lekuren e bute, me pamje te shendetshme dhe me aromen delikate unike Orofluido. Rekomandohet per? Cdo lloj lekure e cila ka... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Orofluido Moisturizing Body Cream
Krem trupi hidratues i mbushur me Vaj Argani. Krem trupi vegan i cili e le lekuren e bute, me pamje te shendetshme dhe me aromen delikate unike Orofluido.
Rekomandohet per?
Cdo lloj lekure e cila ka nevoje per hidratim, butesi dhe pamje te shendetshme.
Formule Vegane.
200ml/50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop