Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Orofluido

 • Beauty Elixir - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Beauty Elixir

  nga Lek 1,700.00

  Orofluido Beauty Elixir - Vaj flokesh me Argan, Cyperuss, Linen Hidhni disa pika Orofluido mbi palmen e dores duke marre parasysh gjatesine e floku...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,700.00
 • Orofluido Beauty Mask - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Beauty Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Beauty Mask - Maske hidratuese per floket Maska Orofluido e cila permban 3 vajrat e çmuar Argan, Lini dhe Cyperus siguron nje hidratim in...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Shampoo - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Shampoo

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Shampoo - Shampo me vaj Argan dhe pa Sulfate Shampo e lehte dhe delikate mbi floket, e cila mund te perdoret çdo dite pasi nuk permban su...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Conditioner - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Conditioner Balsami Orofluido eshte shume i rendesishem ne mbylljen e flokeve pas larjes dhe trajtimit me maske. Perdorimi i saj I le flo...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Orofluido Medium Hold Hairspray - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Medium Hold Hairspray

  Lek 1,600.00

  Orofluido Medium Hold Hairspray - Llak me kontroll mesatare me vaj Argan Llak me kontroll mesatare nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e f...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Orofluido Strong Hold Hairspray - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Strong Hold Hairspray

  Lek 1,600.00

  Orofluido Strong Hold Hairspray - Llak i forte me vaj Argan Llak me kontroll te larte nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e flokeve me nje...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Curly Mousse - Duo Cosmetics
  Orofluido

  Curly Mousse

  Lek 1,600.00

  Orofluido Curly Mousse SHKELQIM I MAHNITSHEM, DEFINICION DHE KONTROLL Nje shkume e paster, e lehte dhe e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00