Kalo tek permbajtja

Orofluido

 • Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Asia Zen Control Beauty Elixir

  Lek 1,700.00

  Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir Eliksiri i perditshem per kontroll, mbrojtje dhe floke me te shendetshem Jep kontroll, shkelqim dhe butes...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Orofluido Asia Zen Control Shampoo | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Asia Zen Control Shampoo

  Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Shampoo Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim.  Formuluar per te trajtuar flokun nga ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Orofluido Asia Zen Control Conditioner | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Asia Zen Control Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Conditioner Balsam per floke me te bute dhe me shkelqim Formuluar per perdorim te shpeshte Permban agjente hidratues qe...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Orofluido Asia Zen Control Mask | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Asia Zen Control Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Asia Zen Control Mask Maske intensive qe riparon, lemon dhe i jep shkelqim flokut. Pas perdorimit te shampos masazhojeni mbi floke te la...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00