Kalo tek permbajtja

Orofluido

 • Orofluido Orofluido Amazonia Shampoo | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Amazonia Shampoo

  Lek 1,400.00

  Formule e lehte e cila i pastron floket me delikatese, duke i lene te buta dhe menaxhueshme. Trashesia e flokut mbetet natyrale Formati: 200ml ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Orofluido Orofluido Amazonia Mask | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Amazonia Mask

  Lek 1,900.00

  Formule e pasur me Keratine e cila ndihmon ne riparimin e fibrave, zbutjen dhe mbylljen e kutikulave per floke me pamje te shendetshme. Aplikimi ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00