Label.m Organic Orange Blossom Shampoo

Brand: Label.m

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 1000ml

 • 200ml
 • 1000ml
Lek 4,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Organike, per cdo lloj floku.  Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen shendetin e skalpit, per floke te lemuar dhe me shkelqim Forcon flokun duke i dhene elasticitet dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Organike, per cdo lloj floku. 

 • Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet
 • Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen shendetin e skalpit, per floke te lemuar dhe me shkelqim
 • Forcon flokun duke i dhene elasticitet dhe shkelqim natyral

  Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e saj Label.m Organic Orange Blossom Conditioner .

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop