Label.m Organic Lemongrass Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 200ml

 • 200ml
 • 1000ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset tjera te mjedisit Perthithet menjehere pa hequr yndyrerat natyrale te flokut dhe ndalon krijimin e tepert Per efektin maksimal rekomadohet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Hidratues organik per cdo lloj floku

 • Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut 
 • Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset tjera te mjedisit
 • Perthithet menjehere pa hequr yndyrerat natyrale te flokut dhe ndalon krijimin e tepert 

  Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e saj Label.m Organic Lemongrass Conditioner .

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop