Kalo tek permbajtja

Organic

 • Label.m Label.m Organic Lemongrass Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Lemongrass Conditioner

  nga Lek 3,000.00

  Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset...

  Detajet e plota
  nga Lek 3,000.00
 • Label.m Label.m Organic Orange Blossom Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Orange Blossom Shampoo

  nga Lek 2,500.00

  Organike, per cdo lloj floku.  Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen sh...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Label.m Organic Lemongrass Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Lemongrass Shampoo

  nga Lek 2,500.00

  Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00