Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Nutri Color Creme 500 Purple Red

Lek 1,300.00

Me informo kur te vije

Revlon Professional Nutri Color Creme 500

500 Purple Red eshte i pershtatshem per floke te lyer me boje te kuqe.

Aplikimi

Per rifleskim te ngjyres - 3-5 minuta

Per te krijuar ngjyra dhe reflekse mbi floke te çelur - 15 minuta

Detaje

Nje perzierje ekskluzive e cila kombinon perberes kozmetik me nje sistem ushqyes, provitamin B5, vaj fare rrushi, dhe nje perzgjedhje e pigmenteve jonike.

Nutri ColorTM Synergy Complex ushqen fibrat e flokeve me nje efekt 3-in-1 per te arritur nje kombinim te pakrahasueshem ngjyre, kujdesje dhe shkelqimi.

PIGMENTE JONIKE - Per gjyra vibranteintensive dhe per zbehje me natyrale.

SISTEM USHQYES - Perzierje perberesish kozmetik qe veprojne ne kutikulat e flokeve.

VAJ FARE RRUSHI - PERBERJA E NUTRI COLORTM CREME Permban antioksidante qe ndihmojne ne neutralizimin e radikaleve te lira.

PROVITAMIN B5 (Pantenol) - PERBERES I RI I NUTRI COLORTM CREME me veti ushqyese dhe hidratuese.

Pa Amoniak 

Per nuancat e ndezura perdorni Doreza