Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Nutri Color Creme 200 Violet

Lek 1,300.00

Me informo kur te vije

Revlon Professional Nutri Color Creme 200

200 Violet eshte i pershtatshem per reflekse me ngjyre Violet.

Aplikimi

Per rifreskim te ngjyrave - 3-5 minuta.

Per te krijuar ngjyra dhe reflekse - 15 minuta

Detaje

Nje perzierje ekskluzive e cila kombinon perberes kozmetik me nje sistem ushqyes, provitamin B5, vaj fare rrushi, dhe nje perzgjedhje e pigmenteve jonike.

Nutri ColorTM Synergy Complex ushqen fibrat e flokeve me nje efekt 3-in-1 per te arritur nje kombinim te pakrahasueshem ngjyre, kujdesje dhe shkelqimi.

PIGMENTE JONIKE - Per gjyra vibrante, intensive dhe per zbehje me natyrale.

SISTEM USHQYES Perzierje perberesish kozmetik qe veprojne ne kutikulat e flokeve.

VAJ FARE RRUSHI - PERBERJA E NUTRI COLORTM CREME Permban antioksidante qe ndihmojne ne neutralizimin e radikaleve te lira.

PROVITAMIN B5 (Pantenol)PERBERES I RI I NUTRI COLORTM CREME me veti ushqyese dhe hidratuese.

Pa Amoniak 

Per nuancat e ndezura perdorni Doreza