Kalo tek permbajtja

Meshkuj

 • American Crew Alternator Spray
  American Crew

  Alternator Finishing Spray

  Lek 1,600.00

  American Crew Aternator Finishing Spray. Mundeson stilime flokesh me fleksibilitet dhe kontroll gjate gjithe dites. Aplikoni nje pompe, stilijoni ...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Powder to Wax nga Labelm, Per femra qe kerkojne floke me volum dhe teksture ne çast
  Label.m

  Powder To Wax 20g

  Lek 2,300.00

  Label.m Dry Powder To Wax Pluhuri shndërrohet në një dyll të butë për t'i dhënë rrënjëve të flokëve më pak lagështi dhe një përfundim krejtësisht...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Matte Clay 85g
  American Crew

  Matte Clay 85g

  Lek 1,900.00

  American Crew Matte Clay Kontroll te Larte, Pa shkleqim Clay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe zgjat. E pershtatsh...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Stiluese flokesh inovative per meshkuj, American Crew Fiber Grooming Foam per me volum dhe te plote
  American Crew

  Fiber Grooming Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Fiber Grooming Foam Shkume stiluese e lehte dhe fibroze e cila volume afatgjate dhe te menaxhueshem gjate gjithe dites, me kontroll ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • American Crew Cream Pomade, paste stiluse per meshkuj, stilime me teksture dhe natyrale
  American Crew

  Cream Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Cream Pomade jep kontroll mesatare me shkelqim te ulet. Pomade kremoze e pasur me hidratues e cila krijon nje pamje natyrale por me ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Dry Volumising Paste
  Ska gjendje
  Label.m

  Dry Volumising Paste

  Lek 2,000.00

  Label.m Dry Volumising Paste Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe punen tone ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
  Ska gjendje
 • xhel flokesh i forte per meshkuj american crew
  American Crew

  Firm Hold Styling Gel

  nga Lek 800.00

  American Crew Firm Hold Styling Gel Xhel stilues flokesh per meshkuj te cilet preferojne stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyral. Aplikoj...

  Detajet e plota
  nga Lek 800.00
 • Techseries Texture Foam
  American Crew

  Techseries Texture Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Texture Foam

  Lek 2,000.00
 • Techseries Control Foam
  American Crew

  Techseries Control Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Control Foam

  Lek 2,000.00
 • Techseries Boost Spray
  American Crew

  Techseries Boost Spray

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Boost Spray

  Lek 2,000.00
 • Me Firm Hold Styling Cream ju mund te krijoni stilime me kontroll mesatare dhe pamje natyrale
  American Crew

  Firm Hold Styling Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Firm Hold Styling Cream

  Lek 1,600.00
 • American Crew Fiber Cream, stiluese per floke te gjate ose mesatare
  American Crew

  Fiber Cream 100ml

  Lek 2,000.00

  American Crew Fiber Cream Krijuar per Kontroll + Fleksibilitet I jep flokeve shkelqim natyral si dhe teksture te rafinuar. Fiber Cream eshte e per...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Wax Spray 150ml
  Label.m

  Wax Spray 150ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Brunette Texturising Volume Spray  label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e  pamjeve te tenden...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Neck Brush
  Label.m

  Neck Brush

  Lek 2,500.00

  label.m Neck Brush

  Lek 2,500.00
 • Small Hot Brush
  Label.m

  Small Hot Brush

  Lek 2,000.00

  label.m Small Hot Brush

  Lek 2,000.00
 • Medium Hot Brush
  Label.m

  Medium Hot Brush

  Lek 2,000.00

  label.m Medium Hot Brush

  Lek 2,000.00
 • Heavy Hold Pomade per stilime flokesh me force te larte dhe shume shkelqim
  American Crew

  Heavy Hold Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Heavy Hold Pomade Pasta stiluese me e re nga American Crew me baze uji, Kontroll Maksimal, Shkelqm i larte. Lahet menjerehere pa nevo...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Llak i forte per floket, jep shkelqim dhe kontroll, pa demtuar flokun
  revlon professional

  PROYOU EXTREME SPRAY 500ML

  Lek 1,300.00

  Firm Hold Hairspry  Krijon mburoje kunder lageshtires  Mbron floket nga agresoret e jashtem  Me forcen maksimale mban stilimin ne vend  Shton shk...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • Pasta stiluese flokesh per meshkuj American Crew e cila mund te perdoret per shume lloje stilimesh
  American Crew

  Forming Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Forming Cream Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te prefer...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Sculpting Pomade
  Label.Men

  Sculpting Pomade

  Lek 2,000.00

  Label.Men Sculpting Pomade Pomade klasike me baze uji, me shkelqim modern. Efekti Perdoreni per pamje te ngrituar me kontroll dhe shkelqim te ndrys...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Deconstructor
  Ska gjendje
  Label.Men

  Deconstructor

  Lek 2,000.00

  Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat. Efekti Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll te larte nga rre...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
  Ska gjendje
 • Max Wax
  Label.Men

  Max Wax

  Lek 2,000.00

  Label.Men Max Wax Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten. Efekti Kjo paste stiluese ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Thickening Tonic
  Label.Men

  Thickening Tonic

  Lek 1,900.00

  Label.Men Thickening Tonic Nje xhel i lenget i vecante, i cili jep trashesi dhe definicion, per stilime ekstreme Mat. Efekti Spray me teksture kash...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Grooming Cream
  Label.Men

  Grooming Cream

  Lek 1,900.00

  Label.Men Grooming Cream Krem i lehte stilues me kontroll dhe definicion natyral Efekti Ushqen, krijon trashesi dhe teksture. Mund te perdoret si p...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Stilime me pamje mat si Zayn Malik.
  Label.m

  Matt Paste

  nga Lek 2,300.00

  Krem per stilim pa shkelqim Krem me efekt mat dhe mbajtje te kontrollueshme pergjate dites Anti-statik Mund ta blini online, ose ne sallonin me t...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Pasta stiluese Matt Clay per femra dhe meshkuj me kontroll te forte dhe efekt mat pa shkelqim
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Matt Clay

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Matt Clay Kerkoni te krijoni stilime me kontroll te larte por me nje perfundim Super Mat? Kontroll afatgjate dhe i ndryshue...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Paste stiluese flokesh per stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyrale
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Fiber Wax

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i larte qe zgjat me shume s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • American Crew Boost Powder ju mundeson krijimin stilime me kontroll dhe volum per cdo lloje floku
  American Crew

  Boost Powder

  Lek 1,600.00

  American Crew Boost Powder Krijoni volume dhe kontroll me pudren e flokeve nga American Crew. Baze perfekte per stilime te fryera ose ekstreme. Apl...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Light Hold Styling Gel
  American Crew

  Light Hold Styling Gel

  Lek 1,400.00

  American Crew Light Hold Styling Gel Xhel stilues flokesh me kontroll te lehte dhe shkelqim natyral. Per meshkuj qe kerkojne nje stilim te lehte dh...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Kerkoj produkt stiluese flokesh pa shkelqim, me perfundim mat, krijuar per meshkuj
  American Crew

  Ultramatte

  Lek 1,600.00

  American Crew Ultra Matte Stiluese flokesh per meshkuj te cilet preferojn nje perfundim mat dhe pa shkelqim. Lahet me shume lehtesi pa i demtuar fl...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Stiluese flokesh me kontroll ekstrem, extreme control
  American Crew

  Superglue

  Lek 1,600.00

  American Crew Superglue Per Stilime me kontroll maksimal dhe shkelqim. E lehte per tu lare duke ruajtur shendetin e flokeve dhe skalpit. Aplikojeni...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Liquid Wax
  American Crew

  Liquid Wax

  Lek 1,600.00

  American Crew Liquid Wax Liquid Wax nga American Crew eshte krijuar duke kombinuar kontrollin e dyllit me lehtesine e aplikimit te xhelit. Nese e k...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Paste stiluese flokesh per meshkuj e cila reziston ndaj lageshtires apo gjate aktiviteteve sportive
  American Crew

  Molding Clay

  Lek 1,600.00

  American Crew Molding Clay Molding Clay ofron kontroll i cili i reziston lageshtires apo djersitjes gjate aktiviteteve te ndryshme sportive.

  Lek 1,600.00